E – MOTION Art sztuka poruszenia, emocji. Swoje zadania wykonujemy z zapałem, bez brawury, traktując każde wyzwanie indywidualnie.   

malutkie

Jesteśmy mikrofirmą, w związku z czym charakteryzuje nas duża elastyczność działania. Nie zamykamy się w ściśle określonych procedurach, możemy wyjść naprzeciw naszym klientom i dopasowywać się do ich potrzeb. Staramy się wyróżniać na tle konkurencji przede wszystkim solidnością. Nie obsługujemy zbyt dużej ilości firm, by możliwe było skupienie się na konkretach, by do dyspozycji posiadać odpowiedni czas na stworzenie dokumentacji specjalnie pod klienta, pod daną firmę, a nie byle jakie drukowanie w pośpiechu tzw. gotowców.

Firma E-MOTION Art wyrabia markę jakością, poprzez solidną wymianę doświadczeń. Pomagamy, doradzamy, ale ciągle też słuchamy i uczymy się od swoich klientów. Bo nie ma behapowca, który wie wszystko. Branża BHP jest specjalnością bardzo szeroką. Dobry specjalista ds. BHP musi wiedzieć jaki wpływ na zdrowie pracowników może mieć dany czynnik (fizyczny, chemiczny, biologiczny), musi przewidywać, przekonywać, musi znać podstawowe zasady budowy i pracy maszyn (jest ich sporo), a do tego ciągle zmieniające się prawo i wytyczne oraz normy dodatkowo wywiera presję i zmusza do ciągłego pogłębiania wiedzy i śledzenia zmian.

Wszelkie wyzwania podejmujemy w sposób indywidualny, bo nie ma 2 identycznych firm, jak nie ma 2 identycznych pracowników.

Wykonujemy nakazy PIP-u, doradzamy w zakresie BHP i prowadzenia kadr.

Jeśli mają Państwo pytania z zakresu Prawa Pracy lub Bezpieczeństwa i Higieny Pracy prosimy o kontakt – odpowiemy i doradzimy.

Zatem zapraszamy do współpracy.